HL05006Z750R0JJ
Part Number:
HL05006Z750R0JJ
Description:
RES CHAS MNT 750 OHM 5% 50W
Operating Temperature :
-55°C ~ 350°C
Power (Watts) :
50W
Resistance :
750 Ohms
Size / Dimension :
0.563" Dia x 4.000" L (14.29mm x 101.60mm)
Temperature Coefficient :
±30ppm/°C
Tolerance :
±5%