RWST30250CN6200JN
Part Number:
RWST30250CN6200JN
Features :
Non-Inductive
Operating Temperature :
-55°C ~ 450°C
Power (Watts) :
280W
Resistance :
620 Ohms
Size / Dimension :
1.299" Dia x 9.843" L (33.00mm x 250.00mm)
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±5%