RBEF0500135R0KGB00
Part Number:
RBEF0500135R0KGB00
Description:
RES CHAS MNT 135 OHM 10% 500W
Operating Temperature :
-55°C ~ 415°C
Power (Watts) :
500W
Resistance :
135 Ohms
Size / Dimension :
1.625" Dia x 10.500" L (41.28mm x 266.70mm)
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±10%