RWST25168C5102JB00
Part Number:
RWST25168C5102JB00
Operating Temperature :
-55°C ~ 450°C
Power (Watts) :
160W
Resistance :
51 kOhms
Size / Dimension :
1.102" Dia x 6.614" L (28.00mm x 168.00mm)
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±5%