RWST30250A8201JB00
Part Number:
RWST30250A8201JB00
Operating Temperature :
-55°C ~ 450°C
Power (Watts) :
280W
Resistance :
8.2 kOhms
Size / Dimension :
1.299" Dia x 9.843" L (33.00mm x 250.00mm)
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±5%