RWST25138C5100JB00
Part Number:
RWST25138C5100JB00
Operating Temperature :
-55°C ~ 450°C
Power (Watts) :
95W
Resistance :
510 Ohms
Size / Dimension :
1.102" Dia x 5.433" L (28.00mm x 138.00mm)
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±5%