RN12B75R0CT5-25
Part Number:
RN12B75R0CT5-25
Description:
THIN RES 1206 .1% 75 OHM 25PPM
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
75 Ohms
Size / Dimension :
0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.1%