YC124-FR-0714K3L
Part Number:
YC124-FR-0714K3L
Description:
RES ARRAY 4 RES 14.3K OHM 0804
Height - Seated (Max) :
0.022" (0.55mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
14.3k
Size / Dimension :
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%