YC102-JR-07220KL
Part Number:
YC102-JR-07220KL
Description:
RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0302
Height - Seated (Max) :
0.018" (0.45mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
31mW
Resistance (Ohms) :
220k
Size / Dimension :
0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%