CSM2F-8536-L100J30
Part Number:
CSM2F-8536-L100J30
Description:
RES SHUNT 8536 100 UOHM 36W 3P
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 170°C
Power (Watts) :
50W
Resistance :
100 µOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±5%