CSM2F-7036-L050J21
Part Number:
CSM2F-7036-L050J21
Description:
RES SHUNT 7036 50 UOHM 36W 2P
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 170°C
Power (Watts) :
50W
Temperature Coefficient :
±150ppm/°C
Tolerance :
±5%