ERD-S2TJ334V
Part Number:
ERD-S2TJ334V
Description:
RES 330K OHM 5% 1/4W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
330 kOhms
Size / Dimension :
0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient :
-150/ -700ppm/°C
Tolerance :
±5%