CW001220R0JE70HS
Part Number:
CW001220R0JE70HS
Description:
RES 220 OHM 5% AXIAL
Operating Temperature :
-65°C ~ 350°C
Resistance :
220 Ohms
Size / Dimension :
0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Temperature Coefficient :
±30ppm/°C
Tolerance :
±5%