Y1454119R400V9L
Part Number:
Y1454119R400V9L
Description:
RES 119.4 OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Height - Seated (Max) :
0.336" (8.53mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power (Watts) :
0.6W
Resistance :
119.4 Ohms
Size / Dimension :
0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±0.2ppm/°C
Tolerance :
±0.005%