LTO100H22R00JTE3
Part Number:
LTO100H22R00JTE3
Description:
RES 22 OHM 5% 100W TO247-2
In Stock:
10
Features :
Automotive AEC-Q200, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Height - Seated (Max) :
0.976" (24.80mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C
Package / Case :
TO-247-2
Power (Watts) :
100W
Resistance :
22 Ohms
Size / Dimension :
0.620" L x 0.197" W (15.76mm x 5.00mm)
Supplier Device Package :
TO-247
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%