PCF2C102K
Part Number:
PCF2C102K
Operating Temperature :
-40°C ~ 200°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
1 kOhms
Size / Dimension :
0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Temperature Coefficient :
-900/ -1900ppm/°C
Tolerance :
±10%