PCF1C3R3K
Part Number:
PCF1C3R3K
Operating Temperature :
-40°C ~ 200°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
3.3 Ohms
Size / Dimension :
0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Temperature Coefficient :
-500/ -1300ppm/°C
Tolerance :
±10%