SM104032505K
Part Number:
SM104032505K
Description:
RES 25M OHM 1.5W 10% RADIAL
In Stock:
153
Height - Seated (Max) :
0.340" (8.64mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 110°C
Power (Watts) :
1.5W
Resistance :
25 MOhms
Size / Dimension :
1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient :
50ppm/°C
Tolerance :
±10%