CF18JT620R
Part Number:
CF18JT620R
Description:
RES 620 OHM 5% 1/8W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
620 Ohms
Size / Dimension :
0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Tolerance :
±5%