RSF200JB-73-33R
Part Number:
RSF200JB-73-33R
Description:
RES 33 OHM 5% 2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C ~ 235°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
33 Ohms
Size / Dimension :
0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Tolerance :
±5%