NPJ50AT6G50W-30dB
Manufacturer:
To-Conne Co., Ltd. (TYC)
Part Number:
NPJ50AT6G50W-30dB
Category:
Attenuators
Description:
N PLUG TO JACK ATTENUATOR 50 OH
In Stock:
1
Manufacturer :
To-Conne Co., Ltd. (TYC)
Category :
Attenuators
Attenuation Value :
30dB
Frequency Range :
0 Hz ~ 6 GHz
Impedance :
50 Ohms
Package / Case :
N-Type In-Line Module
Power (Watts) :
50W