AMF-5F-12701330-20-10P
Part Number:
AMF-5F-12701330-20-10P
Description:
IC AMP GPS 12.7GHZ-13.3GHZ MOD
Current - Supply :
200mA
Frequency :
12.7GHz ~ 13.3GHz
Gain :
43dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2dB
Test Frequency :
12.7GHz ~ 13.3GHz
Voltage - Supply :
15V