AMF-5F-00100400-30-10P
Part Number:
AMF-5F-00100400-30-10P
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-4GHZ MODULE
Current - Supply :
250mA
Frequency :
100MHz ~ 4GHz
Gain :
55dB
Mounting Type :
Noise Figure :
3dB
Test Frequency :
100MHz ~ 4GHz
Voltage - Supply :
15V