AMF-6F-00100400-20-10P
Part Number:
AMF-6F-00100400-20-10P
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-4GHZ MODULE
Current - Supply :
300mA
Frequency :
100MHz ~ 4GHz
Gain :
65dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2dB
P1dB :
10dBm
RF Type :
General Purpose
Test Frequency :
100MHz ~ 4GHz
Voltage - Supply :
15V