AMF-4F-02000400-20-10P
Part Number:
AMF-4F-02000400-20-10P
Description:
IC RF AMP GPS 2GHZ-4GHZ MODULE
Current - Supply :
200mA
Frequency :
2GHz ~ 4GHz
Gain :
48dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2dB
Test Frequency :
2GHz ~ 4GHz
Voltage - Supply :
15V