AMF-4F-04001200-15-10P
Part Number:
AMF-4F-04001200-15-10P
Description:
IC RF AMP GPS 4GHZ-12GHZ MODULE
Current - Supply :
200mA
Frequency :
4GHz ~ 12GHz
Gain :
32dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.5dB
Test Frequency :
4GHz ~ 12GHz
Voltage - Supply :
15V