AMF-3F-27503100-50-8P
Part Number:
AMF-3F-27503100-50-8P
Description:
IC RF AMP GPS 27.5GHZ-31GHZ MOD
Current - Supply :
100mA
Frequency :
27.5GHz ~ 31GHz
Gain :
18dB
Mounting Type :
Noise Figure :
5dB
P1dB :
8dBm
Test Frequency :
27.5GHz ~ 31GHz
Voltage - Supply :
15V