AMF-4F-06001200-12-10P
Part Number:
AMF-4F-06001200-12-10P
Description:
IC RF AMP GPS 6GHZ-12GHZ MODULE
Current - Supply :
150mA
Frequency :
6GHz ~ 12GHz
Gain :
33dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.2dB
Test Frequency :
6GHz ~ 12GHz
Voltage - Supply :
15V