AMF-3F-14501550-35-8P
Part Number:
AMF-3F-14501550-35-8P
Description:
IC AMP GPS 14.5GHZ-15.5GHZ MOD
Current - Supply :
110mA
Frequency :
14.5GHz ~ 15.5GHz
Gain :
26dB
Mounting Type :
Noise Figure :
3.5dB
P1dB :
8dBm
Test Frequency :
14.5GHz ~ 15.5GHz
Voltage - Supply :
15V