AMF-3F-05001500-35-10P
Part Number:
AMF-3F-05001500-35-10P
Description:
IC RF AMP GPS 5GHZ-15GHZ MODULE
Current - Supply :
100mA
Frequency :
5GHz ~ 15GHz
Gain :
22dB
Mounting Type :
Noise Figure :
3.5dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
5GHz ~ 15GHz
Voltage - Supply :
15V