AMF-4F-00100100-15-10P
Part Number:
AMF-4F-00100100-15-10P
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-1GHZ MODULE
Current - Supply :
250mA
Frequency :
100MHz ~ 1GHz
Gain :
63dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.5dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
100MHz ~ 1GHz
Voltage - Supply :
15V