AMF-3F-01100180-15-13P
Part Number:
AMF-3F-01100180-15-13P
Description:
IC RF AMP GPS 1.1GHZ-1.8GHZ MOD
Current - Supply :
200mA
Frequency :
1.1GHz ~ 1.8GHz
Gain :
45dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.5dB
P1dB :
13dBm
RF Type :
General Purpose
Test Frequency :
1.1GHz ~ 1.8GHz
Voltage - Supply :
15V