AFS42-00102650-42-10P-42
Part Number:
AFS42-00102650-42-10P-42
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-26.5GHZ MOD
Current - Supply :
200mA
Frequency :
100MHz ~ 26.5GHz
Gain :
30dB
Mounting Type :
Noise Figure :
4.2dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
100MHz ~ 26.5GHz
Voltage - Supply :
15V