AFS5-10501070-16-10P-5
Part Number:
AFS5-10501070-16-10P-5
Description:
IC AMP GPS 10.5GHZ-10.7GHZ MOD
Current - Supply :
125mA
Frequency :
10.5GHz ~ 10.7GHz
Gain :
30dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.6dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
10.5GHz ~ 10.7GHz
Voltage - Supply :
15V