AFS4-20202120-25-8P-4
Part Number:
AFS4-20202120-25-8P-4
Description:
IC AMP GPS 20.2GHZ-21.2GHZ MOD
Current - Supply :
175mA
Frequency :
20.2GHz ~ 21.2GHz
Gain :
24dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2.5dB
P1dB :
8dBm
Test Frequency :
20.2GHz ~ 21.2GHz
Voltage - Supply :
15V