AFS43-08001200-30-15P-44
Part Number:
AFS43-08001200-30-15P-44
Description:
IC RF AMP GPS 8GHZ-12GHZ MODULE
Current - Supply :
225mA
Frequency :
8GHz ~ 12GHz
Gain :
40dB
Mounting Type :
Noise Figure :
3dB
P1dB :
15dBm
Test Frequency :
8GHz ~ 12GHz
Voltage - Supply :
15V