AFS3-08001200-28-10P-4
Part Number:
AFS3-08001200-28-10P-4
Description:
IC RF AMP GPS 8GHZ-12GHZ MODULE
Current - Supply :
80mA
Frequency :
8GHz ~ 12GHz
Gain :
26dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2.8dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
8GHz ~ 12GHz
Voltage - Supply :
15V