AFS4-00100800-60-20P-4
Part Number:
AFS4-00100800-60-20P-4
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-8GHZ MODULE
Current - Supply :
250mA
Frequency :
100MHz ~ 8GHz
Gain :
32dB
Mounting Type :
Noise Figure :
6dB
P1dB :
20dBm
Test Frequency :
100MHz ~ 8GHz
Voltage - Supply :
15V