AFS3-06001200-15-8P-4
Part Number:
AFS3-06001200-15-8P-4
Description:
IC RF AMP GPS 6GHZ-12GHZ MODULE
Current - Supply :
80mA
Frequency :
6GHz ~ 12GHz
Gain :
24dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.5dB
P1dB :
8dBm
Test Frequency :
6GHz ~ 12GHz
Voltage - Supply :
15V