AFS4-08501160-09-S-4
Part Number:
AFS4-08501160-09-S-4
Description:
IC RF AMP GPS 8.5GHZ-11.6GHZ MOD
Current - Supply :
125mA
Frequency :
8.5GHz ~ 11.6GHz
Gain :
32dB
Mounting Type :
Noise Figure :
0.9dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
8.5GHz ~ 11.6GHz
Voltage - Supply :
15V