AFS4-06001200-12-10P-4
Part Number:
AFS4-06001200-12-10P-4
Description:
IC RF AMP GPS 6GHZ-12GHZ MODULE
Current - Supply :
120mA
Frequency :
6GHz ~ 12GHz
Gain :
30dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.2dB
Test Frequency :
6GHz ~ 12GHz
Voltage - Supply :
15V