AFS3-00101000-38-LN
Part Number:
AFS3-00101000-38-LN
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-10GHZ MOD
Current - Supply :
150mA
Frequency :
100MHz ~ 10GHz
Gain :
22dB
Mounting Type :
Noise Figure :
3.8dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
100MHz ~ 10GHz
Voltage - Supply :
15V