AFS3-00100800-20-10P-4
Part Number:
AFS3-00100800-20-10P-4
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-8GHZ MODULE
Current - Supply :
125mA
Frequency :
100MHz ~ 8GHz
Gain :
30dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
100MHz ~ 8GHz
Voltage - Supply :
15V