AFS3-00100600-35-10P-4
Part Number:
AFS3-00100600-35-10P-4
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-6GHZ MODULE
Current - Supply :
125mA
Frequency :
100MHz ~ 6GHz
Gain :
28dB
Mounting Type :
Noise Figure :
3.5dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
100MHz ~ 6GHz
Voltage - Supply :
15V