AFS3-09201030-30-13P-4
Part Number:
AFS3-09201030-30-13P-4
Description:
IC RF AMP GPS 9.2GHZ-10.3GHZ MOD
Current - Supply :
100mA
Frequency :
9.2GHz ~ 10.3GHz
Gain :
24dB
Mounting Type :
Noise Figure :
3dB
P1dB :
13dBm
Test Frequency :
9.2GHz ~ 10.3GHz
Voltage - Supply :
15V