AFS3-02000600-15-10P-4
Part Number:
AFS3-02000600-15-10P-4
Description:
IC RF AMP GPS 2GHZ-6GHZ MODULE
Current - Supply :
150mA
Frequency :
2GHz ~ 6GHz
Gain :
28dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.5dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
2GHz ~ 6GHz
Voltage - Supply :
15V