AMFW-6S-10951275-80
Part Number:
AMFW-6S-10951275-80
Description:
IC AMP SATCOM 10.95-12.75GHZ MOD
Current - Supply :
160mA
Frequency :
10.95GHz ~ 12.75GHz
Test Frequency :
10.95GHz ~ 12.75GHz
Voltage - Supply :
15V