AMFW-7S-10701275-65-C
Part Number:
AMFW-7S-10701275-65-C
Description:
IC AMP SATCOM 10.7-12.75GHZ MOD
Current - Supply :
190mA
Frequency :
10.7GHz ~ 12.75GHz
Gain :
60dB
P1dB :
10dBm
RF Type :
SatCom
Test Frequency :
10.7GHz ~ 12.75GHz
Voltage - Supply :
15V