AMFW-5S-11701275-70
Part Number:
AMFW-5S-11701275-70
Description:
IC AMP SATCOM 11.7-12.75GHZ MOD
Current - Supply :
130mA
Frequency :
11.7GHz ~ 12.75GHz
Gain :
40dB
P1dB :
10dBm
RF Type :
SatCom
Test Frequency :
11.7GHz ~ 12.75GHz
Voltage - Supply :
15V