AMFW-5S-10951220-65
Part Number:
AMFW-5S-10951220-65
Description:
IC AMP SATCOM 10.95-12.2GHZ MOD
Current - Supply :
130mA
Frequency :
10.95GHz ~ 12.2GHz
Test Frequency :
10.95GHz ~ 12.2GHz
Voltage - Supply :
15V